اسکوییشی چیست؟

اسکوییشی ها عروسکهاواسباب بازی های فوق العاده نرم و جذابی هستن که تقریبا تمامی انها خوشبو بوده

 این اسکوییشی تشکیل شده از فومی میباشد که خاصیت فشاری و بازگشتن به فرم اولیه خودشون ‌رو‌ دارن

تنوع فرم و‌رنگ‌از جمله جذابیتهای این اسباب بازی فانتزی میباشد 

در حال حاضر وسوسه دارای تنوع بیش از 100 مدل اسکوییشی میباشد

قیمت اسکوییشیها به دلیل وارداتی بودن نسبتا بالا هستش ولی وسوسه تمام تلاش خود را برای بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت مینماید

هر گز اسکوییشی ها را نکشید به خاطر بافت ظریفشان پاره میشوند 

این محصول دارای جنس خارجی و درجه یک می باشد که بسیار مناسب برای تقویت عضلات دست و رفع استرس می باشد.

مزیت استفاده از اسکویشی چیست؟

این محصول جالب بسیار مناسب برای کاهش اضطراب و استرس هستند، اما در بیشتر موارد به عنوان دکور و تزیین از اسکویشی‌ها استفاده می‌کنند!یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اسکویشی‌ها می‌توان به قابلیت تغییر حالت یا Rising آن اشاره کرد. اسکویشی‌ها بر اساس ویژگی تغییر حالت به دو دسته سریع و کند تقسیم می‌شوند.

برای این که بدانید اسکویشی شما در کدام دسته قرار می‌گیرد، کافی است اسباب‌بازی خود را فشرده کنید و سپس آن را رها کنید، چند ثانیه زمان می‌برد تا به حالت اولیه بازگردد. بر اساس این مدت زمان می‌توانیم دسته‌بندی اسکویشی خودتان را انتخاب کنید.یکی از هیجان‌زا ترین قسمت‌های استفاده از آن ها، رفتارهای متفاوتی است که اسکویشی‌های گوناگون از خود به نمایش می‌گذارند.

تاریخچه اسکویشی:

در کشور ژاپن واژه کاوایی به معنای زیبا (cute) است به همین دلیل به این ابزارهای سرگرمی کاوایی اسکویشی (Kawaii Squishy) نیز می‌گویند. مبدا تولید و انتشار این اسباب‌بازی از ژاپن بود. از سال 2017، اسکویشی میان مردم آمریکا محبوب شده است و در سال‌های پس از آن تمام دنیا علاقه‌مند به این اسباب‌بازی‌های دوست‌داشتنی شده‌اند.
این عروسک های فانتزی در شکل و ظاهرهای مختلف، همانند حیوان، میوه، غذا و … تولید می‌شوند و معمولا همانند نسخه واقعی آن‌ها ساخت و طراحی شده‌اند.بسیاری از اسکویشی‌ها به‌همراه بوی خوشی تولید شده‌اند که باعث می‌شود موقع استفاده کردن از آن، حس خوب و واقعی بودن را به شما انتقال دهد.