درباره ما

تصورات بی حد و مرز کودکان موقع بازی است که به اسباب بازی ها جان و معنا میدهد! دنیای فردای ما انعکاس همین بازی های امروز کودکان است، بنابراین بسیار مهم است که امروز چه اسباب بازی هایی را در اختیارشان می گذاریم.

چشم انداز رئیس کوچولو ، تامین کلیه محصولات بازی، سرگرمی، آموزشی و سایر محصولات مرتبط با کودکان از برترین های دنیا و ایران با  قیمت مناسب برای مشتریان است.

فروشگاه اینترنتی رئیس کوچولو با هدف ارائه محصولات آموزشی، تفریحی و سرگرمی برای تمامی سنین شروع به فعالیت نموده و تلاش خود را می کند تا محصولات را در سریع ترین زمان ممکن با امکان پرداخت آنلاین یا پرداخت پس از تحویل کالا برای خریداران محترم مقدور نماید. کلیه محصولات دارای تضمین سلامت از فروشگاه اینترنتی رئیس کوچولو بوده و تمامی افراد به راحتی می توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی رئیس کوچولو سفارش دهند.

اینجانب پژمان جمالی با عشق و علاقه بسیار زیاد به شما بچه ها و البته اسباب بازی ها، مجموعه رئیس کوچولو رو بیش از 3 سال پیش راه اندازی نمودم، و رئیس کوچولو رو مثل بچه خودم بزرگ کرده و مینمایم، و تصمیم دارم با کمک و همراهی شما عزیزان این مجموعه رو به یکی از بزرگترین خرده فروشی های آنلاین محصولات بازی، سرگرمی و آموزشی تبدیل نماییم.