لگو کمد توی استوری چهار SY6576

TOP CABINET

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • وزن با بسته بندی: 1/260 گرم
 • اندازه بسته بندی: 6/7 × 33 × 43/8 سانتیمتر
 • برند:: SY
 • مناسب برای سنین: 6 سال به بالا
فروشنده فروشنده: فروشگاه اسباب بازی رئیس کوچولو
آماده ارسال ناموجود
1,469,000 تومان
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

سری داستان های توی استوری در بین کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان طرفداران و علاقمندان خود را دارد قهرمانان این داستان وودی،باز لایتر و جسی که شخصیت های بامزه و مجذوب کننده این داستان ها می باشند بسیار محبوبند. این لگو یک هدیه بسیار شیک و زیبایی تقدیم به علاقمندان این داستان یک دکوری مناسب برای کلکسیون داران و برای کودکان شما است. از مزایا ساخت لگو موجب بالا رفتن تمرکز و خلاقیت کودکان است.

محصولات مرتبط

لگو کمد توی استوری

لگو کمد توی استوری لگو شامل هفت آدمک مختلف قهرمانان و وودی داستان اسباب بازی ها می‌باشد که در کنار کمد داستان اسباب بازی های ۴ که در فروشگاه سمساری وجود داشت قرار گرفته اند. این لگو شامل ۶۲۷ قطعه بلوک ساختنی رنگی می‌باشد که از جنس پلاستیک با کیفیت می‌باشند و دارای رنگ بندی مختلف می باشند و با یکدیگر یک سازه عالی را تشکیل داده اند.

خرید اسباب بازی لگو مارول,عروسک دیزنی توی استوری,خرید اسباب بازی لگو مارول,

درون کمد که از داستان اسباب بازی ها الهام گرفته شده است کاپ، تبر، آدمک، صندلی، رادیو و چندین حیوان مختلف مانند گربه، موش و ماهی بسیاری از وسایل ریز دیگر قرار دارد که در تصاویر کاملا مشخص می باشند. کمد دارای دربهای شیشه ای است که درون آن قابل مشاهده است و همچنین دارای کشویی که قابلیت باز شدن دارد و یک کشتی مشکی که بروی کمد قرار داد. بروی کمد طرح های بسیار جذابی قرار دارد که بسیار آن را زیبا کرده است و سعی شده است تا مانند نمونه خود انیمیشن طراحی شود.

در این مجموعه هفت آدمک وجود دارد که شخصیت وودی توی استوری لگو شاخص این مجموعه اسباب بازی است که در کنار آن مرد آهنی و تور و کاپیتان مارول ، هالک و هاک آی و کاپیتان آمریکا نیز قرار دارند. اندازه این آدمک استاندارد هستند و ظاهری بسیار خوبی دارند و کودک می تواند بصورت مجزا با آنها بازی کند.

درون این مجموعه اسباب بازی یک دفترچه راهنما برای آموزش و کمک به ساخت سازه وجود دارد که به کودکان کمک می کند تا آسان تر بازی را انجام دهند. اسباب بازی لگو  برای کودکان بالای شش سال می باشد و بعلت داشتن قطعات ریز برای کودکان کوچک توصیه نمی شود. تمام قطعات در درون یک جعبه ۴۳ * 3۳ سانتیمتری قرار گرفته اند و تمام قطعات در درون نایلون هستند.

عروسک دیزنی توی استوری,خرید اسباب بازی لگو مارول,عروسک دیزنی توی استوری,

مشخصات اسباب بازی لگو کمد داستان اسباب بازیها ۴:

» شامل ۶۲۷ قطعه بلوک ساختنی

» شامل ۷ شخصیت آدمک لگو

» شامل یک کمد داستان اسباب بازی ها

» قابلیت باز و بسته شدن درب کمد و کشو

» طراحی بسیار خوب کمد مشابه نمونه انیمیشن

» جنس پلاستیک بسیار با کیفیت

» بسته بندی جعبه ای ۴۳ * 3۳ سانتیمتر

» مناسب کودکان بالای شش سال

توضیحات

لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576 دارای 627 قطعه لگویی ساخت که با این قطعات میتوان یک کمد اسباب‌بازی به همراه 7 مینی فیگور را ساخت.کمد لگویی قابلیت باز شدن درب‌ها و شکوها را دارد و میتوانید آنها را باز و بسته کنید و چیزی دورن آن قرار دهید.شما میتواندی این کمد را در گوشه از خانه قرار دهید و به عنوان دکوری استفاده کنید و یا با آن بازی کنید.در این لگو هفت مینی فیگور مرد اهنی و ثور و کاپیتان مارول، هالک و hawkeye و بودی و کاپیتان آمریکایی وجود دارد که هر کدام دارای وسایل خاصی هستند که میتوانید به آن‌ها متصل کنید و یا به یک لگوی دیگر متصل کنید.

حوانات لگویی نیز درون این بسته وجود دارد که میتواندی آن را درون کمد لگویی قرار دهید و یا آن را به جا دیگر متصل کنید.با این قطعات میتواندی یک کشتی بسازید که میتواندی ان را بر روی کمد اسباب‌بازی متصل کنید و یا متصل نکنید و با آن بازی کنید.علاوه بر کشتی،در بسته‌ی لگویی صندوقچه و صندلی و وسایل دیگر نیز وجود دارد که میتواندی با آن‌ها بازی کنید و به هم متصل کنید.

این لگو مدل sy6576 و ساخت SY است و ابعاد جعبه‌ی این لگو 43.8*6.8*33.8 سانتی متر است.

ویژگی‌های  لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576:

 • دارای 627 قطعه لگویی
 • دارای 7 مینی فیگور ( مرد اهنی و ثور و کاپیتان مارول ، هالک و hawkeye و بودی و کاپیتان آمریکایی )
 • امکان ساخت یک کمد ا‌سباب‌بازی
 • امکان ساخت یک کشتی دزدان دریایی لگویی
 • دارای وسایل لگویی مانند صندوقچه و صندلی
 • قابلیت باز شدن درب و کشوی کمد اسباب‌بازی
 • مدل SY6576
 • ساخت sy
 • ابعاد جعبه‌ی این لگو 43.8*6.8*43.8 سانتی متر
 • دارای حیوانات لگویی

شما میتوانید لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576 را میتوانید از سایت ال بی تویز سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576 دارای 627 قطعه لگویی ساخت که با این قطعات میتوان یک کمد اسباب‌بازی به همراه 7 مینی فیگور را ساخت.کمد لگویی قابلیت باز شدن درب‌ها و شکوها را دارد و میتوانید آنها را باز و بسته کنید و چیزی دورن آن قرار دهید.شما میتواندی این کمد را در گوشه از خانه قرار دهید و به عنوان دکوری استفاده کنید و یا با آن بازی کنید.در این لگو هفت مینی فیگور مرد اهنی و ثور و کاپیتان مارول ، هالک و hawkeye و بودی و کاپیتان آمریکایی وجود دارد که هر کدام دارای وسایل خاصی هستند که میتوانید به آن‌ها متصل کنید و یا به یک لگوی دیگر متصل کنید. حوانات لگویی نیز درون این بسته وجود دارد که میتواندی آن را درون کمد لگویی قرار دهید و یا آن را به جا دیگر متصل کنید.با این قطعات میتواندی یک کشتی بسازید که میتواندی ان را بر روی کمد اسباب‌بازی متصل کنید و یا متصل نکنید و با آن بازی کنید . علاوه بر کشتی ، در بسته‌ی لگویی صندوقچه و صندلی و وسایل دیگر نیز وجود دارد که میتواندی با آن‌ها بازی کنید و به هم متصل کنید.این لگو مدل sy6576 و ساخت SY است و ابعاد جعبه‌ی این لگو 43.8*6.8*33.8 سانتی متر است ویژگی‌های لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576 : دارای 627 قطعه لگویی دارای 7 مینی فیگور ( مرد اهنی و ثور و کاپیتان مارول ، هالک و hawkeye و بودی و کاپیتان آمریکایی ) امکان ساخت یک کمد ا‌سباب‌بازی امکان ساخت یک کشتی دزدان دریایی لگویی دارای وسایل لگویی مانند صندوقچه و صندلی قابلیت باز شدن درب و کشوی کمد اسباب‌بازی مدل SY6576 ساخت sy ابعاد جعبه‌ی این لگو 43.8*6.8*33.8 سانتی متر دارای حیوانات لگویی شما میتوانید لگو کمد اسباب‌بازی مدل sy6576 را میتوانید از سایت ال بی تویز سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

وزن با بسته بندی
1/260 گرم
اندازه بسته بندی
6/7 × 33 × 43/8 سانتیمتر
برند:
SY
مناسب برای سنین
6 سال به بالا
آیتم سری :
6576
تعداد قطعات
627 قطعه
رنگ لگو
کرم
قهوه ای
مشکی
تعداد مینی فیگور:
7عدد
12 فیگور حیوانات
اکسسوری شخصیت فیگور
قابلیت حمل بار
دارد
ساخت کشور
چین
برای کودکان زیر 3 سال مناسب
نیست (دارای قطعات کوچک است)
گروه جنسیت
پسرانه
دخترانه
جنس:
پلاستیک فشرده با کیفیت
دارای رنگ
ثابت
دارای تنوع
رنگی و شاد
چیدمان قطعات
در کنار یکدیگر بسیار مناسب
خطر بلعیدن
دارد
سطح لگو:
پیشرفته
نوع بازی:
ساختنی

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...