لگو قهرمانان 1487

HEROES ASSEMBLE

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • اندازه بسته بندی: 6/8 × 26 × 42/5 سانتیمتر
  • وزن با بسته بندی: 630 گرم
  • ساخت کشور: چین
  • برای کودکان زیر 3 سال مناسب: نیست (دارای قطعات کوچک است)
فروشنده فروشنده: فروشگاه اسباب بازی رئیس کوچولو
آماده ارسال ناموجود
599,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

لگو اس وای SY 1487 کامیون انتقام جویان Avengers از سری لگو های بازگشت قهرمانان Heroes Assemble، لگو سرقت کامیون انتقام جویان اونجرز Avengers با 523 قطعه مجزا شامل یک کامیون بزرگ و 4 آدمک لگویی و موتور بزرگ می باشد.

محصولات مرتبط

لگو سرقت کامیون تیر پرتاب کن انتقام جویان اونجرز Avengers

لگو های دنیای ابر قهرمانی از سری لگو های بسیار جالب و بسیار جذاب می باشد. این لگو از سری مدل بازگشت قهرمانان Heroes Assemble می باشد که این مدل از برند اس وای SY می باشد. کد این محصول 1487 می باشد و نام آن لگو سرقت کامیون انتقام جویان اونجرز Avengers که تعداد قطعات آن 523 قطعه می باشد که کیفیت و تنوع قطعات در این محصول بسیار بالا می باشد. 

در این لگو 4 آدمک لگویی شامل 2 سرباز دشمن، کاپیتان آمریکا Captain America و هاکای شاهین چشم Hawkeye وجود دارد. همچنین یک کامیون بزرگ ابر قهرمانی انتقام جویان اونجرز Avengers موجود می باشد این کامیون لانچر داشته و به صورت رگباری تیر پرتاب میکند و آتش پرتاب کن لگویی در دو طرف این کامیون وجود دارد. درب شیشه ای جلو ماشین باز شده و یک مینی فیگور در آن قرار میگیرد. 

درب بالایی این کامیون نیز باز شده، همچنین درب های کناری این محصول نیز به صورت عمودی باز می شوند. ضد قهرمانان این محصول نیز یک موتور و یک سفینه کوچک دارند که یکی از این شروران تفنگ تیر پرتاب کن داشته و دیگری نیز سلاح آتش زا دارد. 

کاپیتان آمریکا Captain America کیست ؟

کاپیتان آمریکا Captain America کاراکتر ساخته شده توسط جو سایمون Joe Simon در سال 1940 میلادی (1337 شمسی) و زمان جنگ جهانی دوم و برای افزایش روحیه نیرو های آمریکایی بود خلق کرد که این شخصیت بعدا در کمیک های مارول Marvel وارد دنیای کاراکترها شد و صمیمی ترین دوست کاپیتان آمریکا Captain America به نام باکی Bucky بود که این اسم را نیز آقای سایمون از اسم دوست دوران دبیرستانش برداشته بود.

استیو راجرز Steve Rogers یک دانشجو هنرهای بصری بوده که با توجه به شجاعت و علاقه زیادش برای پیوستن به جبهه جنگ علیه نازی ها، بخاطر هیکل لاغراندام و ضعیفش از خدمت سربازی معاف میشود. این امر باعث سرخوردگی و ناراحتی او شده و به دنبال آن استیو راجرز در پروژه مخفی به نام سرباز فرابشری شرکت میکند. مسئول این پروژه ژنرال چستر فیلیپس Chester Philips می باشد که با تزریق سروم قدرتمندی به استیو راجرز او را تبدیل به سربازی قدرتمند با قدرت بدنی، استقامت و هوش و دانش بالا میکند و به این شکل او تبدیل به کاپیتان آمریکا Captain America شده که در دوره های مختلف علیه دشمنان دنیا مثل نازی ها کمونیست ها میجنگد. بعد ها حزب نازی گروهی به اسم هایدرا را به وجود آورده که به ساخت ابر سربازان برای کنترل دنیا اقدام میکنند و کاپیتان آمریکا Captain America برای متوقف کردن آنها وارد عمل می شود.

شهرت بالای کاپیتان آمریکا Captain America بخاطر بازی زیبای کریس ایوانز Chris Evans در سری فیلم های کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان Captain America : Winter Soldier و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی Captain America : Civil War به علاوه سری اونجرز Avengers، پایان بازی Avengers : Endgame و اونجرز جنگ ابدیت Avengers :Infinity War میباشد که نقش اول و سردسته گروه اونجرز انتقام جویان Avengers کاپیتان آمریکا Captain America می باشد. سلاح اصلی کاپیتان آمریکا Captain America سپرش میباشد که برای دفاع خود و حمله از آن استفاده میکند و در نسخه های آخر فیلم مرد آهنی Iron man تغییراتی رو سپر او انجام داد که باعث قویتر شدن سپر کاپیتان آمریکا Captain America شد. از طرفی کلاه مخصوص او نیز در سری های مختلف عوض میشود و گاهی کلاه را ندارد.

متحدین و دشمنان کاپیتان آمریکا Captain America

از دوستان و متحدان اصلی کاپیتان آمریکا Captain America میتوان به ثور Thor، مرد عنکبوتی Spider-man ، ماشین جنگی وارماشین Warmachine ، بیوه سیاه Black Widow ، مردمورچه ای Ant-man ، ویژن Vision ، اسکارلت ویچ جادوگر سرخ Scarlet Witch ، کوئیک سیلور Quicksilver ، گامورا Gamora ، استارلورد Starlord ، راکت راکون  Rocket Racoon، گروت Groot ، هاکای شاهین چشم Hawkeye، دکتر استرنج Doctor Strange را نام برد و دشمنان این شخصیت نیز بارون ون استروکر Baron Von Strucker، گروه هایدرا Hydra ، تانوس Thanos را نام برد و این ها دشمنانی هستند که در دنیا لگو ها نیز حضور داشته، بخاطر همین دشمنان و متحدان هر شخصیت بسیار بیشتر از این تعداد می باشد. ‌


دنیای لگویی کاپیتان آمریکا  Captain America

دنیای لگو های کاپیتان آمریکا Captain America بسیار وسیع و متنوع است در سری های مختلفSuper Heroes ، Heroes Assemble و Heroes Gathering و اونجرز Avengers حضور داشته و در هر کدام سپر و کلاه متفاوتی داشته که این شخصیت را بسیار متفاوت از سایر شخصیت ها میکند. در اکثر هالک باستر ها و لگو ها شخصیت کاپیتان آمریکا Captain America حضور داشته و انواع متفاوتی از مینی فیگور ها و آدمک های لگویی را در خود دارد. لباس های متفاوت و لگو های متنوع این شخصیت بسیار عالی می باشند.

درباره هاکای شاهین چشم Hawkeye

هاکای شاهین چشم Hawkeye توسط استن لی Stan Lee و  دان هک Don Heck در سال 1964 میلادی ( 1343 شمسی ) خلق شد. برخلاف سایر شخصیت های دنیای کمیکی مارول Marvel که قدرت ها فراطبیعی دارند هاکای شاهین چشم Hawkeye قدرتهای انسانی دارد . هاکای شاهین چشم Hawkeye یک شخص حرفه ای با استفاده از تیروکمان میباشد که تقریبا هیچکدام از تیرهای او خطا نمیرود . مانند دیگر شخصیت های دنیای ابرقهرمانی هاکای شاهین چشم Hawkeye لقب او بوده و اسم اصلی او کلینت بارتون Clint Barton میباشد والدین خودش را در کودکی در اثر تصادف از دست میدهد. او به همراه برادرش بارنی بارتون Barney Barton به یتیم خانه منتقل می شوند.

این دو کودکی خود را در یتیم خانه میگذرانند و هر دو مهارت های ویژه ای در تیراندازی دارند و در دوران جوانی با استفاده از همین مهارت مورد توجه یک سیرک دار به نام شمشیرزن Swordsman میشود. شمشیر زن Swordsman به او و برادرش آموزش های ویژه تری میدهد و مهارت آنان را به شدت تقویت میکند. پس از مدتی کار در سیرک به همراه شمشیرزن Swordsman ، هاکای شاهین چشم Hawkeye متوجه میشود که شمشیرزن Swordsman از سیرک اختلاس و دزدی میکند. او قبل از افشای این ماجرا توسط شمشیرزن Swordsman مورد حمله قرار گرفته و به شدت زخمی و تا حد مرگ صدمه میبیند.

پس از این موضوع هاکای شاهین چشم Hawkeye با مرد آهنی Iron man آشنا میشود که و مرد آهنی Iron man الهام بخش میشود، ولی بخاطر یک سوتفاهم و دزدی تحت تعقیب قرار میگیرد. او از روی ناچاری در حین فرار با بیوه سیاه Black Widow آشنا میشود که به او در قبال کمک قول پاک شدن نامش را میدهد و در قبال یک کار . هاکای شاهین چشم Hawkeye در همین حین به بیوه سیاه Black Widow علاقه مند شده و بیوه سیاه Black Widow که عضو سازمان های جاسوسی شوروی میباشد از این موضوع سواستفاده کرده و در ماموریتی با کمک هاکای شاهین چشم Hawkeye یکی از تکنولوژی های  مرد آهنی Iron man را از کارخانه استارک میدزد.

پس از این اتفاق هاکای شاهین چشم Hawkeye گول خورده توسط مرد آهنی Iron man وارد گروه انتقام جویان اونجرز Avengers میشود و در آنجا به شدت مورد توجه کاپیتان آمریکا Capitan America قرار گرفته و در بسیاری از ماموریت ها به همراه کوییک سیلور Quicksilver و جادوگر سرخ اسکارلت ویچ Scarlet Witch موفق میشود و در آخر نیز برای قدردانی از اعمال قهرمانانه اش نام او را از لیست خلافکاران پاک میکنند.از قدرت های هاکای شاهین چشم Hawkeye میتوان به توانایی بالا او در تیراندازی و سرعت واکنش بالا و مهارت بالا در شمشیرزنی و تیراندازی اشاره کرد.

هاکای شاهین چشم Hawkeye و حضورش در دنیای لگویی

هاکای شاهین چشم Hawkeye تقریبا در تمامی سری های لگویی انتقام جویان اونجرز Avengers مانند بازگشت قهرمانان Super Heroes ، Heroes Assemble ابرقهرمانان و Heroes Gathering حضور دارد که در برندهای مختلف مانند دکول Decool، اس وای SY و دی ال پی DLP به صورت تکی آدمک لگویی و مینی فیگور یا سفینه و یا بزرگتر و در قطعات بالا موجود است. اکثر علاقه مندان دنیای لگو میتوانند شخصیت هاکای شاهین چشم Hawkeye را در انواع و اقسام از فروشگاه ما خریداری نمایند.

چرا لگو و مینی فیگور

خرید لگو باعث افزایش قدرت خلاقیت کودکان و نوجوانان شده و لگو یکی از بهترین و سازنده ترین وسیله ها برای افزایش آگاهی کودکان و پیروی از الگوها و نمادها می باشد. کودک و نوجوان با استفاده از دفترچه راهنما موجود داخل لگو به اطلاعاتی دست پیدا کرده و با استفاده از این اطلاعات شروع به ساخت و تکمیل کردن یک سری قطعات پلاستیکی میکند. اینکار باعث میشود کودک استفاده از الگوها را یاد گرفته و در زندگی واقعی نیز بتواند خلاقیت خود در ساخت و افزایش خلاقیت داشته باشد. لگو از مقاوم ترین اسباب بازی ها بوده و جنس پلاستیک فشرده داشته که ماندگاری زیادی دارد. همچنین مینی فیگور ها باعث میشود که کودکان و نوجوانان با شخصیت های مختلف آشنا شوند، داستان زندگی ابرقهرمانان و ضدقهرمانان چه در دنیای واقعی مانند لگو مشاغل و قهرمانان دنیای واقعی، چه در دنیای کمیکی را یاد بگیرند و به عنوان الگو از شخصیت های مثبت تقلید و از رفتار شخصیت های منفی دوری کنند. 

مینی فیگور ها برای تمام سنین مناسب بوده و ساخت راحتتری نسبت به لگوهای بزرگتر دارند و از آنها به عنوان ساخت کلکسیون و یا قراردادن و بازی در گروه های مختلف میتواند استفاده شود. از منظر دیگر لگو های مشاغل هم وجود داشته که کودک را با مسئولیت پذیری و محیط پیرامون آشنا میکند و انواع مشاغل را از طریق بازی و سرگرمی یاد میگیرند. از نظر قیمت، لگوها در میان سایر اسباب بازی ها، با توجه به ماهیت آموزشی آنان قیمت بهتری نسبت به سایر اسباب بازی ها دارد. با کمترین هزینه میتوان اسباب بازی خلاقانه و آموزش محور برای کودک خرید. تمام لگوهای بزرگ و تجمیعی و مینی فیگور برای افزایش دانش و آگاهی کودکان مفید می باشند و اندازه و تعداد قطعات در ماهیت آموزشی آنان تاثیر ندارد. تنها فرق ممکن این است که لگوهای با قطعه بالاتر زمان بیشتری برای ساخت لازم دارند و برای سنین بالای 9 سال بهتر میباشند و همچنین داستان های جالبتری دارند. لگوهای فروشگاه اینترنتی راحت خرید در متنوع ترین شکل در برندهای دکول Decool، اس وای SY ، لوز Loz ، لپین Lepin ، بلا Bela و کازی Kazi ، لاری Lari ، پی آر سی کی PRCK و دی ال پی DLP ، له له LELE، جی سی JISI و QSO8 می باشد که تمامی این برندها با نهایت کیفیت و بدون قطعه کمی و نصب راحت دارند.

اندازه بسته بندی
6/8 × 26 × 42/5 سانتیمتر
وزن با بسته بندی
630 گرم
ساخت کشور
چین
برای کودکان زیر 3 سال مناسب
نیست (دارای قطعات کوچک است)
برند:
SY
مناسب برای سنین
6 سال به بالا
آیتم سری :
SY1487
تعداد قطعات
523 قطعه
رنگ لگو
سرمه ای
مشکی
زرد
تعداد مینی فیگور:
4 عدد فیگور
قابلیت حمل بار
دارد
جنسیت لگو
پسرانه
سری
قهرمانان
سبک بازی
تصویری - فضایی، حرکتی - جنبشی تقویت قدرت مهارت دست و فکر کودک ترویج خلاقیت و افزایش قدرت فکری
خطر بلعیدن
دارد
نام لگو
لگو قهرمانان و کاپیتان آمریکا
توضیحات :
قابلیت حرکت
دارد
قابلیت حرکت توسط موتور الکتریکی
ندارد
جنس محصول
پلاستیک فشرده
سطح لگو
متوسط
خطر بلعیدن
دارد
رده سنی
کودک
نوجوان
جوان
بزرگسال
اقلام همراه
دارای دفترچه راهنما ساخت
دارای بسته بندی
و جعبه مقوایی میباشد
ساخت کشور
چین
سبک اسباب بازی
فکری
سرگم کننده
نوع کاربرد
فیزیکی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...